ردیاب ماشین

دستگاه ردیاب ماشین 2
ردیاب ماشین
4.5 از 8 رای

ماشین یکی از مهم‌ترین وسایل و جزیی از سرمایه‌های هر فردی به حساب می‌آید و محافظت از آن بسیار مهم است. ردیاب ماشین یکی از وسایلی است که می‌توانید به خوبی از ماشین شما محافظت کند. وظیفه ردیاب ماشین، ذخیره مسیرهای طی شده توسط ماشین و نمایش دقیق مکان ماشین می‌باشد. از این طریق شما می‌توانید همیشه و در هرکجا که هستید موقعیت ماشین خود را چک کنید و در صورت سرقت، آن را دریابی نمایید. ردیاب ماشین کار شما را در هنگام سرقت ماشین راحت‌تر می‌کند و می‌توانید به راحتی ماشین و سارقین را قبل از این که به ماشین شما آسیب برسانند، پیدا کنید.

برخی از افراد این تصور را دارند، که در صورت سرقت ماشین، مأموران انتظامی موظف‌اند، ماشین را پیدا کنند. بله این درست است ولی آیا خواهند توانست محل دقیق سارقین را پیدا کنند؟ آیا تا هنگام پیدا کردن سارقین، آنها ماشین شما را سالم نگه داشته‌اند یا او را اوراق کرده‌اند؟ چقدر بد می‌شود اگر این بلا به سر ماشین عزیزتان بیاید. پس بهتر نیست قبل از این که چنین اتفاق ناگواری برای سرمایه شما بیفتد، با استفاده از ردیاب ماشین که هزینه زیادی نیز ندارد، از ماشین خود محافظت کنید؟

ردیاب ماشین برای انواع ماشین‌ها طراحی می‌شود و با داشتن ردیاب ماشین، این تصور را خواهید داشت که همیشه خودتان همراه ماشین خود هستید. دیگر لازم نیست وقتی ماشین را برای کاری در جایی پارک کرده‌اید، نگران آن باشید. زیرا ردیاب ماشین همیشه شما را به ماشینتان متصل می‌کند. ردیاب ماشین با استفاده از امواج ماهواره‌ای و از طریق GPS مکان دقیق ماشین را برای شما ارسال می‌کند. با استفاده از این ردیاب شما می‌توانید به راحتی ماشین را از راه دور خاموش کنید و یا حتی برقان را قطع نمایید. این‌ها بخشی از امکانات جالب ردیاب ماشین است. امکانات دیگر نیز دارد که در آماده به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

ردیاب ماشین

 

خرید ردیاب ماشین

ردیاب ماشین یک وسیله کوچک و باریک است که شما می‌توانید هر جایی از ماشینتان که می‌خواهید، آن را نصب کنید. در هنگام خرید ردیاب خودرو ، حتماً از مرکز معتبری خرید نمایید و دستگاهی باکیفیت بالا و سخت‌افزار عالی تهیه کنید. زیرا ردیاب ماشین با سخت‌افزار خوب نیاز به نگه‌داری زیاد و تعمیر ندارد و با یک بار نصب بر روی خودرو می‌توانید تا مدت های زیاد بدون هیچ قطعی، از آن استفاده کنید.

دقت در ردیاب ماشین بسیار بالا است و به راحتی تمام مسیرها، حتی نقاط کور را ذخیره و ارسال می‌کند. حافظه نرم‌افزاری ردیاب ماشین بسیار بالا بوده و می‌تواند مسیرهای زیادی را در خود ذخیره کند. از این طریق شما علاوه بر محل دقیق ماشین، مسیرهای طی شده توسط آن را نیز در دست دارید و به راحتی می‌توانید ماشین را پیدا کنید.

 

ردیاب ماشین آهن ربایی با ۱۰ روز نگه‌داری شارژ

ردیاب ماشین یکی از جالب‌ترین ردیاب ها است. ردیاب ماشین آهن ربایی را به راحتی می‌توانید به بدنه داخلی و خارجی ماشین بچسبانید و نیاز به نصب و سیم‌کشی ندارد. یکی از امکانات جالب ردیاب ماشین آهن ربایی، میکروفن داخلی آن است. با استفاده از این میکروفن علاوه بر ردیابی ماشین، می‌توانید صداهای داخل ماشین را شنود کنید. خیلی جالب است نه؟

ردیاب ماشین آهن ربایی ۱۰ تا ۱۲ روز شارژ نگه می‌دارد. این ردیاب یک شارژر نیز به همراه خود دارد که در هنگام خالی شدن باتری، می‌توانید آن را شارژ کنید. با توجه به امکانات جالب و نصب سریع و راحت این ردیاب، قیمتان نیز کاملاً مقرون و به‌صرفه است و با پرداخت هزینه‌ای اندک می توانید آن را خریداری کنید.

از قابلیت‌های دیگر ردیاب آهن ربایی، قدرت آهن ربایی بالا، نمایش موقعیت ماشین حتی در نقاط کور، ردیابی آنلاین، قابلیت جاسازی در جاهای مختلف ماشین، موقعیت‌یابی با پیامک و نرم‌افزار و غیره است. این قابلیت‌ها بخشی از ده‌ها قابلیت خوب و کارآمد این ردیاب می‌باشد.

دستگاه ردیاب ماشین آهنربایی

 

 

دستگاه جی پی اس ماشین ، با قابلیت نگه‌داری شارژ در ۲۰ روز

ردیاب آهنربایی ماشین اندازه کوچکی دارد و حملان بسیار راحت می‌باشد. این ردیاب خیلی زیبا بوده و برای تمام وسایل نقلیه و حتی انسان می‌توان از آن استفاده کرد. قابلیت‌های خوب ردیاب آهن‌ربایی ماشین، باعث شده تا طرفداران زیادی پیدا کنید. به تصویر این ردیاب نگاه کنید. خیلی ظریف و زیباست و به طور قطع شما هم عاشق آن می‌شود. ردیاب آهن‌ربایی ماشین قابلیت نگه‌داری شارژ تا ۲۰ روز را دارد. مصرف باتری این ردیاب بسیار پایین است و برای مدت‌زمان طولانی می‌توانید از آن استفاده کنید. حتی می‌توانید مسافت‌های طی شده و مسیرها را در قالب فایل اکسل خروجی بگیرید. این یکی از امکاناتی است که در کمتر ردیابی می‌توانید پیدا کنید.

 

فروش ردیاب ماشین

 

سارقین ماشین خود را دستگیر کنید

با نصب یک ردیاب آهنربایی ماشین، به راحتی سارقین را دستگی کنید. اکثر ردیاب‌ها در داخل خود سیم‌کارتی دارند. با استفاده از امواج ماهواره‌ای موقعیت خود را تشخیص می‌دهند و از طریق اینترنت این سیم‌کارت، آن را برای نرم‌افزار مربوط به خود ارسال می‌کنند. این اطلاعات می‌توانند در سرور تا ۶ ماه ذخیره بمانند و کاربر از آن‌ها استفاده کند. در نرم  افزار ردیاب ماشین نقشه‌ای طراحی شده است که شما به راحتی می‌توانید بر روی نقشه موقعیت خودرو و مسیرهایی که طی کرده است را ببینید.

 دیگر نگران سارقینی که در کمین ماشین شما هستند، نباشید. ویژگی خوب و منحصربه‌فرد ردیاب ماشین این است که به دلیل کوچک بودن کسی از مکان آن مطلع نمی‌شود و به‌راحتی در هرجایی از ماشین می‌توانید آن را نصب کنید تا از دید افراد پنهان باشد. با این روش دیگر سارقین نمی‌توانند آن را از خودرو جدا کنند.

format_align_justify برچسب ها :
remove_red_eye تعداد بازدید : 993
keyboard_arrow_up