ردیاب آهنربایی چیست ؟

ردیاب آهنربایی چیست ؟
3.9 از 66 رای

ردیاب آهنربایی

در هنگام خرید ردیاب قطعاً شما با ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی روبه‌رو خواهید شد، ردیاب سیمی به برق وسایل نقلیه وصل می‌شود و در خدمت بسیاری از نیازهای ردیابی است و می‌تواند برای ردیابی وسایل نقلیه بسیار کارآمد باشد اما درست قبل از اینکه مزایای بی‌شماری از ردیاب سیمی، شما را جذب کند، مزایا و کاربردهای ردیاب آهنربایی را نیز باید موردبررسی قرار دهید. در اینجا نکاتی را در مورد ردیاب آهنربایی برای شما بیان می‌کنیم.

ردیاب آهنربایی 2

ردیاب آهنربایی چگونه کار میکند؟

ردیاب وسیله کوچکی است که به‌منظور تعیین موقعیت مکانی مورداستفاده قرار می‌گیرد و برای مشخص کردن مختصات جغرافیایی از تکنولوژی جی‌پی‌اس استفاده می‌کند، ردیاب داده‌های دریافت شده از ماهواره‌های جی‌پی‌اس را از طریق سیم‌کارتی که در دستگاه ردیاب قرار دارد به صفحه‌نمایشی در صدها مایل دورتر می‌فرستد.

 

رد یاب آهن ربایی

ردیاب‌های GPS آهنربایی یک راه‌حل ایدهآل برای نیازهای ردیابی خودرو شما هستند. بدون نیاز به کابل و سیم‌کشی، شما می‌توانید به‌راحتی ردیاب آهنربایی را جدا کنید و آن را از وسیله نقلیه‌ای به‌وسیله نقلیه دیگری انتقال دهید. استفاده از ردیاب آهنربایی یکی از روش‌هایی است که شما می‌توانید از وسایل نقلیه، دارایی‌ها و اعضای خانواده خود محافظت کنید و نظارت بیشتری بر آن‌ها داشته باشید.

دستگاه ردیاب آهنربایی بسیار انعطاف‌پذیر بوده و شما می‌توانید به‌راحتی ردیاب آهنربایی را در  مکانی که می‌خواهید قرار دهید، به‌عنوان‌مثال ردیاب آهنربایی می‌تواند در داخل خودرو و یا حتی در داخل سپر خودرو قرار بگیرد.

مکان‌های بسیار زیادی وجود دارد که شما می‌توانید ردیاب آهنربایی را در آن قرار دهید و هیچ جای مشخص و از قبل تعیین‌شده‌ای وجود ندارد که شما لزوماً ردیاب آهنربایی را باید در آن مکان قرار دهید. این امکان باعث می‌شود که سارقان و یا هرکس دیگری از وجود ردیاب در داخل خودرو مطلع نشود.

ردیاب آهنربایی 3

 

کاربردهای ردیاب آهنربایی

اگر شما نگران خودرویی که اجاره داده‌اید هستید و می‌خواهید به‌راحتی به شخصی که خودرو خود را اجاره می‌دهید اطمینان کنید و از موقعیت خودرو خود به‌صورت مخفیانه آگاه باشید می‌توانید از ردیاب آهنربایی استفاده کنید.

اگر صاحب یک شرکت حمل‌ونقل هستید و قصد دارید به‌راحتی وسایل نقلیه خود را در جاده‌ها کنترل کنید و بر رفتار رانندگی کارکنان خود بدون اینکه متوجه شوند نظارت داشته باشید، خرید ردیاب آهنربایی بهترین گزینه برای شما است که می‌توانید با خرید یک ردیاب مغناطیسی بر موقعیت مکانی، سرعت و فاصله پیموده شده وسیله نقلیه خودآگاه شوید.

اگر نگران از دست دادن اتومبیل گران‌قیمت خود هستید و نمی‌خواهید به سیم‌کشی اتومبیل خود دست بزنید و یا فرصت کافی برای نصب ردیاب ندارید، ردیاب آهنربایی تنها گزینه کمکی شما است می توانید با خرید یک ردیاب آهنربایی و جا ساز کردن آن در قسمتی از خودرو، اتومبیل خود را در برابر سارقان ایمن کنید و همچنین با خرید یک ردیاب آهنربایی در هزینه‌های خود برای خرید یک اتومبیل جدید صرفه‌جویی کنید.

ردیاب آهنربایی تنها برای استفاده در خودروها نیست شما می‌توانید در محیط‌های دیگر نیز از ردیاب آهنربایی استفاده کنید، اگر نگران فرزندتان در مسیر رفتن به مدرسه هستید می‌توانید ردیاب آهنربایی را در کیف فرزندتان جاسازی کنید و از مکان دقیق او آگاه شوید.

 

 

برخی از مزایای ردیاب آهنربایی

نصب لازم نیست، دستگاه‌های ردیابی جی‌پی‌اس آهنربایی طراحی‌شده‌اند که به‌سرعت به سطوح فلزی متصل شده و از آن‌ها جدا شوند. این ردیاب به‌صورت آهنربایی در قسمت‌های مختلف یک وسیله نقلیه قرار می‌گیرد. هر یک از ردیاب‌های مغناطیسی دارای آهنرباهای قدرتمند هستند، بنابراین به‌سادگی می‌توان دستگاه را بر روی یک سطح فلزی چسباند و نیازی به سیم‌کشی ندارند.

به‌راحتی می‌توانید از یک وسیله نقلیه به‌وسیله نقلیه دیگری تغییر مکان دهید، اگر شما چند وسیله نقلیه دارید و به ردیابی همه آن‌ها در یک‌زمان نیازی ندارید، لازم نیست برای همه خودروها ردیاب نصب کنید شما می‌توانید با خرید یک ردیاب آهنربایی خودرو موردنظر خود را ردیابی کنید.

برای اتصال نیاز به دسترسی داخلی وسیله نقلیه نیست، شما می‌توانید ردیاب خودرو را در قسمت‌های بیرونی خودرو به‌عنوان‌مثال در داخل سپر یا زیر خودرو جاساز کنید و لازم نیست برای نصب آن به داخل خودرو دسترسی داشته باشید، اگر قصد ردیابی خودرویی به‌صورت غیرآگاهانه دارید ردیاب آهنربایی گزینه خوبی می‌تواند برای شما باشد.

نکته: بهتر است از جاسازی ردیاب آهنربایی در مخزن سوخت و اگزوز جلوگیری شود زیرا این مناطق گرم می‌شوند و نیز ممکن است صددرصد فلز نباشند و به‌مرورزمان ردیاب از خودرو جدا شود.

ردیاب زیر ماشین

طول عمر باتری

یکی دیگر از مزایای ردیاب آهنربایی طولانی بودن عمر باتری آن است، شما می‌توانید ردیابی با طول عمر مناسب با نیاز خود خریداری کنید.

 

نکاتی که هنگام خرید یک دستگاه ردیاب آهنربایی باید مدنظر داشته باشید:

قدرت خاصیت آهنربایی

یک ردیاب آهنربایی باید دارای خاصیت آهنربایی بالایی باشد، ردیابی را خریداری کنید که تحمل شرایط جوی مختلف را داشته باشد و با هر نوع آب و هوایی سازگار باشد و در محیط‌های دشوار تحمل تکان‌های مختلف را داشته باشد و به‌راحتی از خودرو جدا نشود.

عمر باتری ردیاب آهنربایی

وقتی به خرید یک دستگاه مغناطیسی GPS برای ردیابی دارایی‌های باارزشمان می‌پردازیم، مهم است که عمر باتری دستگاه ردیاب آهنربایی را در نظر بگیریم. به یاد داشته باشید که برخی از دستگاه‌ها می‌توانند شارژ را برای مدت طولانی ذخیره کنند. این موضوع به این معنی است که قبل از تصمیم نهایی خود برای خرید یک ردیاب آهنربایی، مدت‌زمانی که باتری ردیاب شارژ نگه می‌دارد را در نظر بگیرید. بسته به نوع دارایی که می‌خواهید ردیابی کنید، بسیار مهم است که یک دستگاه ردیاب مغناطیسی خریداری کنید که بتواند حداقل برای چند هفته قبل از شارژ مجدد شارژ را نگه دارد.

اندازه ردیاب آهنربایی

هنگامی‌که شما یک دستگاه ردیاب آهنربایی را انتخاب می‌کنید باید اندازه ردیاب را در نظر بگیرید. ردیاب ایدهآل نباید بیش‌ازحد بزرگ باشد به‌طوری‌که دیگران بتوانند به‌آسانی متوجه آن شوند، برای بررسی اندازه مناسب دستگاه ردیاب آهنربایی وقت بگذارید. علاوه بر اندازه ردیاب، مهم است که شما سهولت نصب دستگاه مغناطیسی GPS برای ردیابی دارایی مورد نظر خود در نظر بگیرید.

ردیاب آهنربایی برای ماشین

قیمت ردیاب آهنربایی

بسته به مشخصات ردیاب آهنربایی که می‌ خواهید آن را خریداری کنید، هزینهها ممکن است متفاوت باشد. برخی از دستگاه‌های مغناطیسی جی‌پی‌اس برای ردیابی دارایی‌های شما دارای ویژگی‌هایی نظیر گزارش کامل ردیابی، سرعت سفر و غیره است. این موضوع به این معنی است که قبل از بررسی قیمت باید ویژگی‌های دستگاه مغناطیسی GPS را در نظر بگیرید.

format_align_justify برچسب ها :
remove_red_eye تعداد بازدید : 1,293
keyboard_arrow_up